Ученици здравствене струке обиљежили су Свјетски дан дијабетеса шетњом у природи како би подигли свијест о превенцији овог обољења које погађа све већи број младих.
У оквиру пројекта „Учење кроз искуство – развој знања и вјештина“, ученици ЈУ СШЦ „Ђуро Радмановић“ Нови Град, са проф. Виолетом Ћазић, посјетили су Дјечији вртић „Пчелица Маја“. Том приликом представили су своју сликовницу „Пријатељство Прочитај више
Матуранти су јуче обиљежили свој посљедњи дан школе уз видео презентације које су припремили и дружење са својим одјељенским старјешинама и професорима. Кроз фотографије и успомене присјетили смо се школских дружења, екскурзија, заједничких тренутака и Прочитај више